DOPRAVA ZDARMA NA VYBRANÉ ZBOŽÍ VIZ. OBRÁZEK NÍŽEDoprava zdarma na vše !

 


 


» Nabízíme

Vážení zákazníci, sedačky a další nábytek pro Vás dovážíme přímo od výrobců ze zahraničí, proto můžeme nabídnout velmi zajímavé ceny pro konečného zákazníka  bez dalších zprostředkovatelů. Sedačky a sedací soupravy pro jejich širokou paletu látek, barev a kůží jsou v drtivém případě na objednávku. Doba dodání je zpravidla 2-6 týdnů. Zboží rozvážíme naší vlastní přepravou pro naprostou bezpečnost při převozu, anebo spediční společností Toptrans, nebo Geis.

Při nákupu zboží na objednávku nad 15000,-,vč. DPH a na čalouněné zboží, Vám bude vystavena zálohová faktura na 30% částku z kupní ceny zboží. Konečný doplatek při předání zboží, bude o těchto 30% nižší.

V případě potřeby výnosu těžšího nábytku do patra, mějte prosím k sobě vždy nejlépe jednu další osobu, případně lze přiobjednat i pomoc s výnosem od našeho řidiče. Informace o výnosu najdete v info o dopravě a platbě.

 

Naše činnost, je již několik let, také směřována na prodej Audio/Video nábytku, televizních stěn, obývacích stěn, držáků na TV a dalších doplňků pro moderní bydlení, kde můžete nahlédnout na :

www.lcddrzaky-tvstolky.cz , kde si také můžete prohlédnout spokojenost zákazníků s našimi službami.

Věříme, že nákupem u nás, nejen obdržíte krásné a moderní zboží, ale budete maximálně spokojeni i s celým průběhem, až po dodání Vaší objednávky.

Za celý prodejní tým : Michal Krs ( provozovatel )