DOPRAVA ZDARMA NA VYBRANÉ ZBOŽÍ VIZ. OBRÁZEK NÍŽEDoprava zdarma na vše !

 


 


» Doprava/Platba/Dodací termíny
Doprava/Platba/Dodání

Doprava:

 

 • Dopravu zajišťujeme vlastními vozy, pro naprostou bezpečnost při převozu, nebo spediční společností Toptrans, Geis (palety), DPD.
 • Doprava na vybrané zboží je zdarma - vždy označeno u konkrétního produktu
 • Komfortní doručení DPD, nebo Geis................ 150,- Kč
 • U velkoobjemového zboží je možný příplatek, ten naleznete vždy v detailu produktu

Platba:

 • Převodem na účet..........0,- Kč
 • Dobírkou při předání......30,- Kč

Doplňková služba kategorie sedačky :

 • Rozbalení sedačky, následné složení, + odvoz obalového materiálu který zahrnuje: igelit, papír, karton, molitan atd. : 390,- Kč (tuto službu lze dokoupit jen v případě asistence výnosu sedačky)

Doba dodání :

 • Doba dodání je u každého produktu jiná, produkty skladem jsou odesílány do 24 hodin, produkty které jsou na objednávku, jsou dodávány od 1 do 7 týdnů, ovšem někdy může být dodání i delší a to v případě, pokud výrobce nestíhá pokrývat objednávky, nebo je dané zboží ve výrobě. Tato skutečnost se stává velmi zřídka. V okamžiku kdy je zboží připraveno a máme od výrobce pokyn k odebrání, tak z naší strany je zboží vyzvednuto cca do 48 hodin od tohoto potvrzení.
 • Doprava Zdarma, je po první zamykatelné dveře a nevztahuje na vynášku zboží do patra. Vynášku si zákazník zajišťuje sám, případně lze doobědnat asistenci řidiče. Konkrétní cena, je uvedena u každé sedačky zvlášť, neboť každá sedačka je složena z jiného počtu kusů. Objednávku asistence výnosu, je možné objednat u sedaček v detailu produktu v roletce, anebo tuto skutečnost uveďte do poznámky objednávky + kolik pater.
 • vždy je potřeba asistence zákazníka, řidič jezdí sám, případně po domluvě lze přiobjednat další osobu.

 

 

Při objednání zboží na objednávku a částce převyšující 15000,-Kč vč. DPH a na veškerý čalouněný nábytek, Vám bude vystavena zálohová faktura na 30% částku z ceny objednaného zboží. Doplatek při dodání zboží, bude o těchto 30% nižší.


Průvodce před dodáním sedaček, anebo objemnějšího zboží :

 1. V okamžiku, kdy je zboží naskladněno, tak Vás budeme kontaktovat telefonicky, emailem pro sjednání datumu a přibližné hodiny dodání zboží
 2. Vždy mějte zajištěny 2 osoby pro výnos zboží do patra, případně dále než za 1 zamykatelné dveře. (Asistence řidiče či případně 2 osob je možná za příplatek a musí být sjednána předem ! )
 3. V případě že se zboží dodává například do panelového domu, mějte zajištěn dostatek místa (cca 8m na délku) pro zaparkování vozu před domem - ( v opačném případě mějte u sebe 2 osoby na přemístění zboží od nákladního auta do domu ).
 4. V případě platby na dobírku, mějte připravenu hotovost. Platební kartou nelze u řidiče platit.